Kështu duket momentalisht rruga afër Banjskes, ku u vra polici i Kosovës

Kështu duket momentalisht rruga afër Banjskes, ku u vra polici i Kosovës

Sot në fshatin Banjskë të Leposaviqit nga disa të shtëna me armë zjarri ka mbetur i vrarë rreshteri Afrim Bunjaku, një polic i plagosur dhe një tjetër i lënduar, shkruan Periskopi.

Pas zhvillimet të fundit atje Policia e Kosovës dhe KFOR-i janë stacionuar në rrugën Mitrovicë-Leposaviq, afër Banjskes.

VIDEO me pamje nga ajo pjesë:

Shpërndaje në: