Kështu e dridhë gjoksin Dafina me këmbët e hapura (Foto)

Kështu e dridhë gjoksin Dafina me këmbët e hapura (Foto)

Dafina Zeqiri po vazhdon ta shijojë jetën. 

Këngëtarja shqiptare ka publikuar disa video të shkurtëra së fundmi, shkruan indeksonline.

Ajo ka kaluar ditën e sotme në pishinë së bashku me shoqëri. Nga atje ajo shihet teksa dridhë gjoksin dhe këmbët e hapura./Indeksonline/

Shpërndaje në: