Këto janë fotot më të sikletshme të vajzave të famshme shqiptare, do donin t’i zhduknin

Periskopi.com Showbiz

Të postosh një foto në rrjetet sociale sot është bërë e rrezikshme.

Por këta VIP-a nuk kanë menduar dy herë përpara se të publikonin një foto në Instagram dhe pasi kanë rënë pre e sulmit me komente, e kanë fshirë foton.

Por jo aq shpejt sa ne mos ta ruajmë.

Duke filluar që nga photoshopi e deri tek skandalet në skenë, këto jan fotot që VIP-at shqiptarë lanë nam.

Image

Kjo foto e Luana Vjollcës në pamje të parë duket shumë seksi, por kur fansat i vunë re photoshopin në krah, këngëtarja e fshiu.

Image

Aurela Hoxha pak kohë më parë postoi një foto me bikini pranë një pishine, por në tentativë për të zmadhuar të pasmet dhe holluar belin ajo ka shtrembëruar pishinën. Pasi fansat e dalluan menjëherë photoshopin, Aurela e fshiu foton.

Image

Ingrit Gjoni ka dështuar me photoshopin gjithashtu. Këngëtarja postoi një foto seksi me body dhe geta, por dera prapa saj dukej e shtrembëruar. Fansave nuk kishte si t’ju shpëtonte dhe Ingriti u detyrua ta fshijë foton.

Image

Angela Martini mbetet një ndër femrat më të bukura shqiptare dhe nuk pritej që një modele si ajo të përdorte photoshop, por ja që ndodhi. Në një foto të postuar në Instagram Angela kishte photoshop-uar barkun duke e sheshuar ndërkohë që pasqyra i nxori gënjeshtrën. Angela më pas e fshiu foton.

Shpërndaje në: