Këto janë këngëtaret shqiptare që guxuan shumë me “look”-un në klipet e tyre(Foto)

Këto janë këngëtaret shqiptare që guxuan shumë me “look”-un në klipet e tyre(Foto)

Edhe pse ndonjëherë të “frikshme”, këto janë këngëtaret që të gjithë ju i doni…

Të jesh një këngëtare e suksesshme në ditët e sotme, nuk do të thotë vetëm të kesh zë shumë të mirë, por duhet kujdes i veçantë për pamjen dhe stilin në veshje.

Këngëtaret femra janë ato të cilat i duhet të kujdesen më së shumti për të qenë në koherencë me modën dhe tendencat më të fundit.

Por disa nga këngëtaret shqiptare janë më të guximshme dhe gjithmonë eksperimentojnë me ‘look’-un e tyre. Videoklipet e tyre pëlqehen shumë dhe kjo pasi ato nuk dinë të jenë njësoj gjithmonë por ato dinë se çfarë do publiku dhe kështu kanë bërë.

Duke ekperimentuar ato kanë guxuar shumë dhe kanë ardhur në videoklipet e tyre ndryshe dhe paksa me një look ‘crazy’.

Emisioni “Fun Day” me moderatore Fatma Methasani në INTv foli për këto 5 këngëtare shqiptare që guxuan shumë në klipet e tyre./intv.al/

1) Aurela Gace dhe MC.Kresha-Cash


2) Dafina Zeqiri ft Ledri Vula – Pom Pëlqen


3) Nora Istrefi – Nora nuk o njësoj


4) Tuna – I Asaj


5) Ronela Hajati -Mos ik

Shpërndaje në: