Këtu mund ta shikoni duelin mes Joshua dhe Usyk

Periskopi.com Sporti

Anthony Joshua dhe Oleksandr Usyk do të kontestojnë sonte titujt e kampionit të botës.

Britaniku AJ do të ketë punë të vështirë në stadiumin e Tottenham për të mbrojtur titujt e tij, ndonëse shihet si favorit.

Interesimi për këtë duel është jashtëzakonisht i madh, ndaj edhe pakot ‘PPV’ të ‘Sky’ janë me çmime të larta.

Dueli mes Joshua dhe Usyk thuhet se do ta fillojë rreth orës 23:15, por kjo mund të ndryshojë varësisht prej dueleve paraprake.

Ju mund ta shihni duelin mes Anthony Joshua dhe Oleksandr Usyk duke klikuar KËTU. /Periskopi/

Zbulohen shifrat, ja nga sa miliona do t’i fitojnë Joshua dhe Usyk sonte

Shpërndaje në: