Kida dhe Ermali lansojnë këngën e re (Video)

Periskopi.com Showbiz

Këngëtarja Kida ka lansuar këngën më të re të saj në bashkëpunim me Ermal Fejzullahun të quajtur “Tela”.

Teksti i këngës është bërë nga këngëtari e tekst shkruesi BimBimma, video nga Alban Selimaj e i prodhuar nga ‘Kaston & Badsam.

Shpërndaje në: