Kida provokon gjysmë e zhveshur dhe tregon gishtin e mesit

Periskopi.com Showbiz

Kida ka ndarë me ndjekësit një imazh joshës.

Kida është shumë aktive në rrjete sociale, përmes së cilave i mban të informuar fansat për të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net.

Së fundi, artistja ka ndarë me ndjekësit disa imazhe nga fotosesioni i ri, ku shfaqet tejet joshëse e veshur vetëm me xhinse.

Në imazhin e fundit, Kidën e shohim me flokë të lidhura e me doreza në duar, teksa tregon gishtin e mesit para kamerës.

Nuk dihet nëse këto fotografi ajo i realizoi vetëm për ndonjë set, apo janë të shkëputura nga ndonjë klip i ri.

Kujtojmë se “Edhe sa” titullohet projekti i fundit muzikor nga Kida, këngë që po pëlqehet në publik.

Shpërndaje në: