Kim Kardashian shfaqet rrugëve e veshur me ‘qese plastike’, i dalin në pah… (Foto)

Periskopi.com Showbiz

Kim Kardashian ka tërhequr shumë vëmendje teksa po shkonte në Kalifornia.

Ajo ishte fotografuar teksa kishte të veshur një fustan si qese plastike.

Por, gjithsesi kështu e ka parë të arsyeshme të dalë rrugëve bukuroshja dhe kjo ka bërë që të komentohet shumë stili i fundit, transmeton Telegrafi.

Ajo mbante veshur një pallto të gjatë, që e mbante gjysmë të hapur dhe që e ndihmonte 35- vjeçaren që të mos ekspozonte më shumë se ç’duhej.

Së fundmi Kim ka qenë në qendër të kritikave nga fansat e saj për disa fotografi që kanë lënë vend për shumë keqkuptime.