Kim Kardashian u kthehet pozave të nxehta si dikur

Periskopi.com Showbiz

Vitet kalojnë, por Kim Kardashian vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes dhe të ketë miliona ndjekës në rrjetet sociale.

Teksa ka postuar foto nga pushimet e saj ekzotike, sot zgjodhi të ripublikojë dy foto të vitit 2008, teksa pozon në mes të shkretëtirës me një veshje kauboj