Kim Kardashian u përpoq të paraqiste emrin e markës ‘SKKN’ si të sajën

Periskopi.com Showbiz

Ajo u përfol se po ndryshonte markën e saj KKW Beauty duke larguar shkronjën “W” pasi paraqiti kërkesën për t’u divorcuar nga burri i saj, Kanye West.

Por tani Kim Kardashian u përpoq të markonte “SKKN” si emrin e ri të markës së saj pasi ajo tashmë është në pronësi të një kompanie tjetër, raporton Daily Mail, transmeton Klankosova.tv.

Kompania e ka bërë të qartë në dokumentet ligjore që ata operojnë si një faqe interneti nën emrin SKKN. Kjo çështje u ngrit nga Beauty Concepts LLC, të cilët tashmë kanë qenë në kontakt me avokatët e yllit të KUWTK.

Avokati i Kardashian, Michael G. Rhodes, tregoi se ekipi i saj nuk dëshiron të ndërhyjë në praktikat e Beauty Concepts LLC dhe që ata ende lejohen ligjërisht të përdorin emrin SKKN, transmeton Klankosova.tv.

Kim Kardashian u përpoq të paraqiste emrin e markës ‘SKKN’ si të sajënVitia: Pandemia është larg përfundimit, arma jonë e vetme është vaksinimiJakupi (IKSHPK): 80 deri 90 % e mostrave janë me variantin DeltaKolumbia për herë të parë me ambasadore në KosovëKur Vetëvendosje rrotullonte kamionët me blloka nga Serbia (VIDEO)Kampionja Olimpike përdor kondomin për të rregulluar kajakun, funksiononVuçiq: Nëse iu duket nënçmim Kosova me yll, vendoseni Serbinë me katrorVarrosen nënë e bijë, kryefamiljari thotë se nuk do të donte të kthehej më në Gjermani .

 

Shpërndaje në: