Kitaroviq dhe Macron shohin së bashku finalen e Botërorit

Periskopi.com Botërori 2018

Presidenti francez, Emmanuel Macron është fotografuar së bashku me presidenten kroate, Colinda Kolinda Grabar Kitarović duke ndjekur finalen e Kampionatit Botëror “Rusia 2018”.

Franca është duke e fituar finalen e Kampionatit Botëror ndaj Kroacisë me rezultat 4:2

.