Kjo është adoleshentja që u vetëvra, zbulohet edhe arsyeja (Foto)

Kjo është adoleshentja  që u vetëvra, zbulohet edhe arsyeja (Foto)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Uragji të Pukës. Mësohet se një vajzë 17-vjeçare i ka dhënë fund jetës duke u vetëvarur.

Sipas burimeve, mësohet se ajo quhet Diana K. E reja vuante prej kohësh nga depresioni dhe prindërit i kishte të divorcuar. Ajo është gjetur nga të afërmit në banesë e pajetë. Ajo mesohet se jetonte me babane, njerken, gjysherit dhe motrat e saj.

Shpërndaje në: