Kjo është gruaja që është vrarë nga burri në Pejë

Kjo është gruaja që është vrarë nga burri në Pejë

Kosova sot është tronditur sërish. Një burrë nga Peja ka vrarë bashkëshorten e tij me armë zjarri. Dyshohet se vrasjen e ka kryer në banesën e tyre rreth orës 8 të mëngjesit.

Insajderi  sjell edhe fotografitë e gruas së vrarë dhe bashkëshortit- të dyshuarit për vrasjen e saj.

I dyshuari për vrasjen e bashkëshortes së tij në Pejë ndodhet prapa grilave. Policia e Kosovës ka arritur që shumë shpejt pasi ka ndodhur krimi ka arritur të kap dorasin.

Rugova tha se viktima, grua, ka vdekur në vendin e ngjarjes.

“Sot rreth orës 08:05 minuta, Policia është informuar për një rast i cili ka ndodhur në rrugën ‘Bill Klinton’ në Pejë. Ekipi mjekësor e ka konstatuar vdekjen e viktimës në vendin e ngjarjes. Vlen të ceket se i dyshuari për rastin është arrestuar dhe ndodhet në mbajtje në stacionin policor në Pejë”, tha Rugova.

Vritet një grua në Pejë, dyshohet se dorasi ishte bashkëshorti

Shpërndaje në: