Kjo është kamera më e frikshme e fshehtë që i bëri burrat të qajnë (Video)

Periskopi.com Fun

Një video po qarkullon me të madhe në rrjetet sociale të Internetit e ku shihen disa burra duke bërë dush, të gjithë në dukje aziatikë, shkruan Periskopi.

Por, kur mbi kryet e tyre shfaqet një kukull me flokë që iu qet shampon, ata tremben për vdekje dhe bëjnë gjeste të tmerrshme nga lemeria – disa madje ia plasin edhe të qarit.

Për më shumë shikojeni videon:

Усанд орж байхад чинь ингэвэл яах вэ ? 😄😂😂😂😂

Усанд орж байхад чинь ингэвэл яах вэ ?Ингэж чадмаар байгаа найзуудыгаа мэншион хийгээрэй 🤘🤘🤘What you gonna do if this happens to you ? 😄😂😂😂😂

Posted by Онигоо on Thursday, 22 November 2018

Shpërndaje në: