Kjo është Nora, e fejuara e parë e Bleros (Foto)

Kjo është Nora, e fejuara e parë e Bleros (Foto)

Kur Blero depërtoj në muzikë, ishte në lidhje me Noren, që gjithashtu jetonte në Suedi dhe me të cilen këngëtari më pas u fejua.

Asaj kohe Blero thoshte se Noren nuk do ta ndërronte as me Beyonce Knowls.

Ata dukeshin tejet të dashuruar, por fejesa e tyre u prish për siç u tha për motive xhelozie, shkruan “Kosovarja”.

Nora dukej bukur dhe kishte qëndrim prej modeleje.

Shpërndaje në: