Kjo është pamja e Afronës pa grim (Foto)

Kjo është pamja e Afronës pa grim (Foto)

Afrona Dika shpesh bëhet pjesë e mediave rozë.

Ajo diskutohet për jetën private me Bleron, shkruan arbresh.info.

Së fundmi bukuroshja gjendet në Prishtinë dhe ka postuar një video duke u grimuar.

Pamja e saj pa grim është shumë më ndryshe sesa pamja e saj në Instagram.

Për më shumë gjykoni vet.

Shpërndaje në: