Klestor Veseli publikon foto ku shihet babai i tij Kadri Veseli, Hashim Thaçi, Jakup Krasniqi dhe gjyshi i tij ndjerë në Mitrovicë

Periskopi.com Lajme
Një vit më parë Gjykata e Hagës kishte arrestuar 4 ish udhëheqësit e UÇK-së, shkruan Jepi zë.
Në dhjetor të vitit të kaluar ishte arrestuar ish presidenti Hashim Thaçi, ish kryetari i PDK-së Kadri Veseli, ish deputeti Rexhep Selimi dhe Jakup Krasniqi.

Sot biri i Kadri Veselit ka publikuar një fotografi të rrallë të vizitës së Thaçit dhe Jakup Krasniqit në shtëpinë e babait të Veselit në Mitrovicë.

Përveç Thaçit e Krasniqit në foto shihet edhe babai tashmë i ndjerë i Kadri Veselit, Fazli Veseli.