Klinasi e bën veturën me krahë, me të ‘shëtit’ Ibrahim Rugovën, Adem Jasharin dhe miqtë ndërkombëtarë

Periskopi.com Lajme

Po t’i lejohej, Ramazan Dushit, mbi makinën e tij do të provonte ta vendoste një aeroplan përnjëmend.

Por, meqë këtë e pati të pamundur, ai e minimizoi dëshirën e kamotshme.

Një fluturake të improvizuar, megjithatë, e vendosi mbi  Volkswagen Lupo, me të cilën po endet rrugëve të Klinës.

Pos fluturakes së improvizuar, Dushi bëri edhe diçka tjetër interesante. Ai vendosi disa foto të zgjedhur në të. Ato e kanë domethënien e vetë, secila.

Shpërndaje në: