Klopp i bën të qeshin gazetarët: Ne duhet të fitojmë dhe Stevie shkojmë

Periskopi.com Sporti

Skaudra e Liverpoolit sot zhvillon ndeshjen e fundit të sezonit ndaj Wolvesit.

Klubi i Liverpoolit duhet ta fitojë këtë ndeshje dhe të shpresojë skuadra e Cityt të barazojë ose të humb ndaj Aston Villës, shkruan Periskopi.

Tifozët e Liverpoolit si duket po shpresojnë se mund ta fitojnë titullin, pasi edhe festën e kanë filluar herët.

Në një pornoncim para ndeshjes, Jurgen Klopp ka bërë që gazetarët të qeshin, ai tha se duhet ta fitojnë këtë ndeshje dhe që Steven Gerrard t’i ndaloj Cityn.

VIDEO