Klopp tregon emrin e skuadrës favorite për ta fituar Ligën e Kampionëve

Periskopi.com Sporti

Jurgen Klopp zgjedh Juventusin si favoritët e Ligës së Kampionëve, dhe tregon se nuk e përcjell shumë futbollin italian.

Juventus ishin favoritët e mi para se të fillonte sezoni por padyshim që nuk e shikoj futbolli italian mjaftueshëm dhe nuk mund ta kuptojë pse jane  10 pikë përpara në krye të Serisë A-së”,   ‘tha Klopp.

“Ata kanë skuadrët më të mirë që kam parë ndonjëherë në jetën time, lojtarë cilësorë gjithashtu.” /Periskopi.com/

 

Shpërndaje në: