Klubi i Ligës së Parë teston futbollistët për Covid-19, të gjithë negativë

Periskopi.com Sporti

FC Liria ka njoftuar se kanë rezultuar negativ në testet për COVID-19.

Skuadra nga Prizreni në llogarinë e tyre ka theksuar se ekipi i parë i meshkujve dhe femrave kanë rezultuar negativ në testet për COVID-19.

Më poshtë postimi i FC Liria:

Shpërndaje në: