Kolollit s’ia le ‘shejë’ pandemia: Porositë biftek prej ari te Nusreti

Periskopi.com Sporti

Është bërë trend që futbollistët e pasur të vizitojnë restorantet e famshme dhe të shtrenjta të kuzhinierit turk, Nusret Gokce.

Së fundi për darkë në njërën nga pikat e tij ka qenë edhe futbollisti i kombëtares së Kosovës, Benjamin Kololli.

Ylli i Zurichut ka postuar pamje nga darka e tij së bashku me futbollsitin Maxime Dominguez.

Ata kanë porositur Biftek të larë në Ari që është edhe ushqimi më i shtrenjtë në ndonjë restorant.

Një pjatë e tillë me 400 gram mish të larë na ari në restorantin e Nusretit kushton mbi 1000 dollarë.

Shpërndaje në: