Komentuesit i thanë: “Po plakesh”, kështu reagon Adriana Matoshi

Periskopi.com Showbiz

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Adriana Matoshi, iu ka reaguar komentuesve në rrjetet sociale pasi i thanë se “Po plaket”.

Matoshi tha se komente të tilla “Mund ta dëmtojnë vetë, shpirtin e juaj”.

“Në një foto disa më shkruajtën: Sa keq po plakesh, je e tmerrshme. Ajo që ndodhi më bëri të kuptoj se sa e vështirë duhet të jetë të jesh një grua e re, në kohën e mediave sociale. Unë jam 41,e di kush jam dhe e di se çfarë dua, por komente të tilla mund të të dëmtojnë vetëm shpirtin e juaj!”.

Postimi i plotë:

https://www.instagram.com/p/CNVWgx2hL1P/?utm_source=ig_web_copy_link 

Shpërndaje në: