Konfirmohet ndarja e Ledrit dhe Sarës

Konfirmohet ndarja e Ledrit dhe Sarës

Ndonëse zërat u shuan për pak nga një foto që u publikua këto ditë, Prive ka mësuar se lajmi i ndarjes është i vërtetë.

Foto që qarkulloi ku Sara e Ledri shfaqeshin bashkë i përket disa muajve para. Ndarja ekskluzivisht për Prive është konfirmuar nga menaxheri i njohur, Faton Shoshi.Aktualisht Sara e Ledri po takohen vetëm për vajzën e tyre, Poem.

Shpërndaje në: