Konjufca: Ramushi e Limaj, në “ankand”

Konjufca: Ramushi e Limaj, në “ankand”

Shefi i Grupit Parlamentar të Lëvizjes “Vetëvendosje”, Glauk Konjufca, thotë se Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës dhe “Nisma për Kosovën” e kanë vendosur veten në ankand dhe, siç thotë ai, do të bëjnë koalicion me ata që japin më shumë. Sipas tij, ata më nuk kanë vija të kuqe për koalicione dhe se gjithqysh do të jenë në pushtet në mandatin e ardhshëm

 

 

Shpërndaje në: