Kosovarët shumë të dashur, ky është “emoji” që e përdorin më së shumti

Periskopi.com Lajme

Njerëzit në të gjithë botën por edhe kosovarët po e  shprehin dashurinë për njëri tjetrin.

Të paktën kështu po thotë një sondazh, ku emoji i zemrës është më i përdoruri në Twitter në mbarë botën, shkruan Periskopi.

Konsulenti në medie sociale Matt Navarra përmes një cicërime në tëitter tha se emoji  ❤️ është më i përdoruri në çdo shtet si dhe emoji që shpreh se je i quditur rreth diçkaje 😮.