Kosovë-Çeki fillon pas pak dhe mund ta ndiqni në këtë kanal – publikohen edhe formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Kombëtarja e Kosovës U21 dhe ajo e Çekisë U21 do të takohen sonte në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian.

Përballja mes kosovarëve dhe çekëve nisë nga ora 19:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Kjo ndeshje transmetohet drejtpërdrejt në platformën Artmotion, saktësisht në kanalin Art Sport.

Lajmin e ka bërë të ditur kompania ‘Artmotion’ përmes një postimi në faqen zyrtare në facebook.

Formacionet zyrtare:

Shpërndaje në: