Kosovë – Irlandë e Veriut: Shiten të gjitha biletat – VIP ka ende

Kosovë – Irlandë e Veriut: Shiten të gjitha biletat – VIP ka ende

Kombëtarja e Kosovës luan ndeshjen ndaj Irlandës së Veriut të enjtën në stadiumin ‘Fadil Vokrri’.

Pas humbjes nga Greqia, Kosova tani dëshiron këndelljen dhe rikthimin tek fitorja ndaj Irlandës së Veriut në Ligën e Kombeve.

Deri më tani janë shitur të gjitha biletat për këtë duel, përveç atyre në sektorin VIP.

Kujtojmë se edhe në ndeshjen ndaj Greqisë ishim mbi 12 mijë tifozë në këtë ballafaqim.

Shpërndaje në: