Kosovë – Qipro: Linku LIVE i ndeshjes

Kosovë – Qipro: Linku LIVE i ndeshjes

Sonte me fillim nga ora 20:45 Kosova do të zhvillojë ndeshjen e fundit në kuadër të Ligës së Kombëve për këtë edicion ndaj Qipros.

Djelmoshat e Alain Giresse sonte duhet të tregojnë vetën në ‘Fadil Vokrri’ dhe të dalin me fitore nga kjo përballje, shkruan Periskopi.

‘Dardanët’ kërkojnë që me fitore të mbeten ende në Ligën C’ e të mos bien nga ajo.

Greqia do ta mbyll këtë edicion si lidere në grupin e 2 me 12 pikë me Kosovën që ka gjashtë, Irlanda e Veriut dhe Qipron me nga pesë.

periskopi ju sjell edhe linkun e kësaj ndeshje live që pritet të fillojë për pak minuta.

LINKU

Shpërndaje në: