Kosovë U17 – Ishujt Faroe U17: Formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Kosovë U17 – Ishujt Faroe U17.

Kombëtarja e Kosovës në grupmoshën U17 luan një ndeshje jashtëzakonisht të rëndësishme sot, ndaj Ishujve Faroe.

Dardanët kërkojnë kalimin në ‘Elite Round’ dhe fitorja është jetike për ta.

Të drejtuarit nga Arsim Abazi shihen favorit për këtë ndeshje që luhet me fillim nga ora 15:30.

Më poshtë mund ta shihni përbërjen e Kosovës. /Periskopi/

Shpërndaje në: