”Krejt celulit je”, Arta Nitaj kapet keq me komentuesin

Periskopi.com Showbiz

Arta Nitaj i është kthyer komentuesit.

Aktorja dhe moderatorja shqiptare, Arta Nitaj, kohë pas kohe po e viziton me pushime Dubain, shkruan lajmi.net.

Ajo nëpërmjet publikimit të disa fotografive në rrjete sociale po e merr vëmendjen e ndjekësve e ka të atillë edhe që po e ngacmojnë me komente.

Dikush i ka shkruar Artës se ka celulit në trupin e saj dhe nuk ka munguar reagimi i aktores.

“Një këmbë e jemja sa krejt ti”, ka shkruar Arta.

Kujtojmë se në disa postime të fundit Arta e ka hequr mundësinë për t’i komentuar.

Shpërndaje në: