Krerët e shtetit mungojnë në homazhet për Astrit Deharin (Foto)

Krerët e shtetit mungojnë në homazhet për Astrit Deharin (Foto)

Ndërsa përpos liderit dhe deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, dhe asamblistëve të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës në Kuvendin Komunal asnjë lider i vendit nuk ishte i pranishëm në këto homazhe.

Si duket për shumë liderë të vendit nuk ishte edhe shumë e rëndësishme prania e tyre, por që sigurisht është vërejtur në mesin e deputetëve, aktivistëve dhe deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, aktivist i së cilës Lëvizje ishte edhe vetë Astrit Dehari, dhimbjen për të cilin e ndanë sonte familjarë dhe miq të shumtë./Indeksonline/

Shpërndaje në: