Krimi në Gllogjan, avokati Koci lavdëron mediat për raportim korrekt

Periskopi.com Lajme

Avokati Arianit Koci ka lavdëruar punën e mediave në raportimin për tragjedinë në Gllogjan ku humbën jetën tre persona.

Me anë të një postimi në Facebook, Koci ka thënë se mediat e kanë kryer shumë mirë punën e tyre.

Siç shprehet ai, mediat kanë informuar dhe po vazhdojnë të informojnë për çdo detaj, ashtu siç është misioni i tyre.

Më poshtë postimi i plotë i avokatit Koci:

Mediat, siç po shihet, lidhur me tragjedinë në Gllogjan, e kanë kryer shumë mirë punën e vet.

Na kanë informuar dhe po vazhdojnë të na informojnë për çdo detaj, ashtu siç edhe është misioni i tyre.

Hats off!

Natyrisht, gjithmonë ka vend për më mirë.

Tash, rendin e kanë organet e hetuesisë.