Kroacia nuk ndalet – Kramaric mjeshtër i vërtetë, shënon golin tjetër ndaj Kanadasë

Kroacia nuk ndalet – Kramaric mjeshtër i vërtetë, shënon golin tjetër ndaj Kanadasë

Vjen goli i katër në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.

Golin e tretë për Kombëtaren e Kroacisë e ka shënuar Kramaric në minutën e 70’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 3:1.

VIDEO

Shpërndaje në: