Kroacia nuk ndalet – Livaja me golin e epërsisë ndaj Kanadasë

Kroacia nuk ndalet – Livaja me golin e epërsisë ndaj Kanadasë

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.

Golin e dytë për Kombëtaren e Kroacisë  e ka shënuar Livaja në minutën e 45’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

VIDEO

Shpërndaje në: