Kroacia vulos fitoren ndaj Kanadasë – Majer shënon sigurtë

Kroacia vulos fitoren ndaj Kanadasë – Majer shënon sigurtë

Vjen goli i pestë në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.

Golin e katër për Kombëtaren e Kroacisë e ka shënuar Majer në minutën e 90+3’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 4:1.

VIDEO

Shpërndaje në: