Kroaciaaaaaaa – Kramaric e gjeni goli ndaj Kanadasë

Kroaciaaaaaaa – Kramaric e gjeni goli ndaj Kanadasë

Vjen goli i dytë në takimin ndërmjet Kroacisë dhe Kanadasë, duel ky në kuadër të Kupës së Botës, Katari 2022.

Golin e parë dhe të barazimit për Kombëtaren e Kroacisë e ka shënuar Kramaric në minutën e 36’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 1:1.

VIDEO

Shpërndaje në: