Kundërpërgjigjet Man City – Grealish shënon gol të çmendur me volej

Periskopi.com Sporti

Vjen goli i tretë në takimin ndërmjet West Hamit dhe Man Cityt, duel ky në kuadër të xhiros së 37’të në Premierligë.

Golin e parë për klubin Man Cityt e ka shënuar Grealish në minutën e 49’të të takimit, shkruan Periskopi.

Rezultati aktual i takimit është 2:1.

VIDEO