Kur Adem Grabovci e akuzonte Ramush Haradinajn për kazinotë e pasurinë milionëshe

Publicisti dhe gazetari, Enver Robelli, ka publikuar një letër, të cilën dikur ish-shefi i Grupit Parlamentar të PDK’së, Adem Grobvci ia kishte shkruar liderit të AAK’së, Ramush Haradinajt, me titull “Ke uzurpuar dhe ke përvetuësuar në emër të luftës”, shkruan Periskopi. Robelli këtë letër, e cila është shkruar më 21 qershor të vitit 2009, e … Continue reading Kur Adem Grabovci e akuzonte Ramush Haradinajn për kazinotë e pasurinë milionëshe