Kur lypni mirë e lirë ju thonë: jo s’ka. Po, po ka: Në Ulqin, ju pret Villa Marsel

Periskopi.com Lajme

A ju ka marrë malli për Ulqinin? Qe sa nuk e keni pa Kalanë? Qe sa s’keni qenë për ta shijuar bukurinë mahnitëse të bregdetit të Ulqinit? Sivjet, është koha me e ndërru pak. Me shku n’Ulqin. Dhe për të kaluar një verë të paharrueshme, kujdeset ‘Villa Marsel’ në Ulqin. Super çmime, super zbritje… (+38263421448, po ashtu edhe ne Viber, dhe WhatsApp)

Vera ka filluar dhe bashkë me të edhe temperaturat kanë marrë hovin e madh.

Tani, fjalia më e famshme që e dëgjon çdokund është: Ku me i kalu pushimet verore?

Por, fatkeqësisht, kësaj here, përveç kësaj pyetje të këndshme, po na vjen edhe një konstatim i hidhur bashkë me të: sivjet çmimet gjithkah xehër.

Por, ‘Villa Marsel’ në Ulqin, është përkujdesur që këtë punë të mos e mendoni me shumë gajle.

‘Villa Marsel’ ka super zbritje për të gjithë ata që kanë vendosur sivjet t’i kalojnë pushimet në Ulqinin e bukur, duke ofruar çmimet tejet të volitshme për pushuesit.

Përparësisë e Villës Marsel, përveç që është në Ulqin, kuptohet 😊

-Villa Marsel gjendet rrugës për në plazhën e madhe. Është 7 minuta me veturë për tek plazha e madhe. Villa Marsel gjendet tek lagjja “Gjerana2”, afër restorant Kallabës.

-Villa Marsel ka dhoma me madhësi të ndryshme:

-Dhoma për 2 persona

-Dhoma për 3 persona

-Dhoma për 4 persona

-Secila prej dhomave ka banjën dhe terasën e saj.

-Po ashtu ka edhe kuzhinë për të gjithë ata që janë të interesuar edhe të përgadisin ushqim.

 

 

Edhe një prej gjërave më të rëndësishme: “Vila Marsel” ka edhe parking të mjaftueshëm.

Për ta shijuar bukurinë mahnitëse të Ulqinit, patjetër duhet të jeni në oborrin e ‘Villës Marsel’, ku keni qetësi dhe rehati. Shumë afër saj, janë marketi dhe furra e bukës si dhe restorantin Kallaba.

Për rezervime dhe detaje ky është numri kontaktues: +38263421448, po ashtu edhe ne Viber, dhe WhatsApp.