Kurti e Murati i shkojnë në zyre drejtorit të Doganës

Periskopi.com Lajme

Kryeministri Albin Kurti bashkë me ministrin e Financave Hekuran Murati kanë mbërritur në drejtorinë e Doganës.

Ata janë pritur nga drejtori i përgjithshëm i Doganës së Kosovës, Agron Llugaliu.

Aktualisht takimi po mbahet me dyer të mbyllura dhe më pas do të ketë deklarime për medie