Kurti i del në mbrojtje Muratit nga Haradinaj, Musliu: M’u doke si ai prindi i keq

Kurti i del në mbrojtje Muratit nga Haradinaj, Musliu: M’u doke si ai prindi i keq

Ganimete Musliu i ka reaguar kryeministrit Albin Kurti si i doli në mbrojtje ministrit Hekuran Murati, teksa Ramush Haradinaj i AAK’së e akuzoi se iu drejtua me fyerje te foltorja, transmeton Periskopi.

Musliu e quajti prind të keq Kurtin.

‘’E more në mbrojtje ministrin, mu doke si ai prindi i keq. Valla djali jem është i edukum, ska bë kurrgjo. Sillu si kryeministë dhe jo si prind i keq.’’, tha ajo./PERISKOPI/

 

Shpërndaje në: