Kurti keqpërdorë Kryeministrinë dhe hoxhën: Bën fushatë për Shpejtim Bulliqin

Periskopi.com Lajme

Nuk ka shumë orë, ku kryeministri i vendit, njëherit edhe kryetar i VV’së Albin Kurti, sulmoi rëndë mediat, opozitën për marketing.

Pavarësisht kësaj akuze, Kurti po vazhdon të bëjë fushatë, duke harruar që është në postin e kryeministrit, shkruan Periskopi.

Një gjë të tillë, e ka bërë sot në zyrën e kryeministrit, duke keqpërdorë edhe hoxhën e njohur Elvis Naçi,  i cili ishte në takim së bashku edhe me Shpejtim Bulliqin, duke lobuar për fitore në “Podujevë”

Bulliqi në postimin e tij të fundit bëri me dije se në këtë takim u diskutu për projektet e radhës në Podujevë, që lë të nënkuptohet se po bëhej fushatë në kryeministri./Periskopi

Positmi:

 

Shpërndaje në: