Kurti po mundohet të mbledhë njerëz gjithandej Kosovës për ta mbushur sheshin që dje mbështetësit e LDK-së nuk i zinte

Periskopi.com Lajme

Pas tronditjes që dje LDK-ja bëri në Llap, ku sheshi nuk i zinte qytetarët e shumtë që kishin dalur për të mbështetur kandidatin Dr. Ekrem Hyseni dhe ta mirëpresin kryetarin e LDK-së, Lumir Abdixhiku, sonte kryeministri Kurti po mundohet të mbledhë njerëz gjithandej Kosovës për ta mbushur të njëjtin shesh.