Kush e pa golin e Ounahit në ndeshjen e parë me Marseille, ishte në një tjetër nivel

Kush e pa golin e Ounahit në ndeshjen e parë me Marseille, ishte në një tjetër nivel

Mesfushori maroken, Azzedine Ounahi ka shkëlqyer mbrëm me klubin e Marseille, duke shënuar gol të jashtëzakonshëm.

Ounahi edhe pse luajti si zëvendësues ai shkëlqeu në fund të takimit duke treguar aftësit e tij para portë, shkruan Periksopi.

Me një pranim të topit në mënyrë fantastike dhe me driblim fantastik Ounhai arriti ta çonte topin në rrjetë.

Më poshtë mund ta shikoni golin e tij.

VIDEO

Shpërndaje në: