Kush e pa këtë moment të çuditshëm të Haaland në ndeshjen ndaj Wolves, çfarë bënte ai

Kush e pa këtë moment të çuditshëm të Haaland në ndeshjen ndaj Wolves, çfarë bënte ai

Skuadra e Manchester Cityt ka vazhduar me sukesin e radhës në Premierligë, duke shënuar fitore edhe ndaj Wolves në xhiron e tetë.

Përveç rezultatit njeriu më me ndikim te City del të jetë Haaland, kur ai shënoi edhe gol në këtë përballje, shkruan Periskopi.

Rezultati final i këtij takimit ishte 0:3.

Kamerat në këtë takim kanë kapur momentin e çuditshëm dhe forcën që ka Haaland në krahasim me mbrojtësit e Wolvesit.

Ai shtynte me dy duar kundërshtarin dhe vazhdon me shpejtësi për te shënuar te porta.

Shikoni momentin në video:

VIDEO

Shpërndaje në: