Kush është personazhi që pritet të hyj në BBV? Tha për Luizin se është bixhozgji dhe përdorues droge

Kush është personazhi që pritet të hyj në BBV? Tha për Luizin se është bixhozgji dhe përdorues droge

Janë tre banorët qe do futen brenda ne Big Brother qe do trazojnë ujerat e këtij show: “Kejsi Medini, vajza e Sabianit. Tan Brahimi, aktori i humorit shkodran.

Bledi Mane do jetë personazhi tjetër, gazetari kontravers.

“Hapni derën se erdha”, shkruan ai në një Insta Story në profilin e tij.

Mane mesa duket do hyjë me mision të qarte:

“Të minoje imazhin e Luizit”, pasi sipas deklaratave të Manes, Luizi eshte bixhozgji, dhe përdorues droge, kjo perballje mes tyre është e mezipritur.

Me sa duket Mane është një zgjedhje e produksionit që të nisë loja fuqishëm në shtëpi.

Shpërndaje në: