Ky është bashkëshorti i Vjosa Osmanit, ja ku po e kalojnë fundjavën (Foto)

Ky është bashkëshorti i Vjosa Osmanit, ja ku po e kalojnë fundjavën (Foto)

Vjosa Osmani edhe në këto zgjedhje ka dal femra më e votuar në Kosovë. 

Derisa po pret që të nis punën në legjislaturën e re të Kuvendit, Vjosa po kalon më shumë kohë me familjën e saj.

Ajo në këtë fundjavë ishtë në Gjilan bashkë me bashkëshortin e saj me të cilin ka publikuar edhe një fotografi, shkruan Magazina.al

Bashkëshorti i saj është Prindon Sadriu dhe me profesion është jurist, çifti kanë dy vajza binjake dhe Vjosa nuk preferon fort që familjen e saj ta prezentoj shpesh në publik.

 

Shpërndaje në: