Ky është fjalimi “jetik” që Zekirija Ramadani ju bëri lojtarëve para ndeshjes që ju solli titullin

Periskopi.com Sporti

Tashmë dihet se Prishtina është shpallur kampione e Kosovës për edicionin 2020/21.

Skuadra e Ramadanit, e arriti këtë sukses pas plot 8 viteve të gjata pritje.

Bardhekaltërit titullin e fituan në udhëtim, teksa në anamoravë kanë mposhtur Gjilanin me rezultat 1:2.

Para ndeshjes, trajneri Zekrija Ramadani, i kishte mbajtur futbollistëve një fjalim emocionues dhe motivues.

Shpërndaje në: