Ky është njeriu që qëndron prapa Erës (Foto)

Ky është njeriu që qëndron prapa Erës (Foto)

Ata të dy janë gjatë gjithë kohës së bashku, duke u marrë me projekte të reja, duke u bërë pjesë e programeve dhe eventeve ndërkombëtare, si “Coca Cola Tour” dhe sigurisht nuk ngurrojnë kurrë të shfaqin miqësinë, që shpesh është konsideruar edhe si lidhje nga mediat online apo në rrjetet sociale.

Së fundmi, Era ka shpërndarë një foto në Instagram, që mesa kuptojmë është nga festa e mbrëmshme e Halloëeen-it në Prishtinë, ku shfaqen të dy. “We/Ne”, – shkruan Era në përshkrimin e fotos.

Amerikanët kanë një shprehje: “I got your back!” për të treguar se kujdesen dhe sigurohen që asgjë mos t’i ndodhë personit të tyre të zemrës.

Pra, të njëjtën gjë po bën edhe Fatoni. Ose po admiron format e mrekullueshme të këngëtares shqiptare të Ultra Music (sidomos kur ajo është veshur me një veshje mjaft seksi për Halloween) ose si një mashkull vërtet xhentil po lë Erën të kalojë para. /Blitz.al

Shpërndaje në: